Teslakom
Ağ Zekasına Neden İhtiyacınız Var? Ağın kendisi ile ağ araçları ve cihazları arasında oturan bir cihaz katmanı olarak görünürlük katmanının altında yatan amaç, doğru araca doğru trafiği sağlamaktan sorumlu bir adaptasyon katmanı olarak hizmet etmektir. Bunu yaparak araçların verimliliğini artırıyor, işletmenin faaliyetlerini hızlandırıyoruz ve toplam sahip olma maliyetini azaltıyoruz.
Niagara’nın Ağ İstihbaratı ne sunuyor? - A NPB'de daha gelişmiş trafik işlemi gerçekleştirerek, bağlı ağ cihazı NPB'den gelen trafiği daha verimli ve gerçekten işleyebilecek şekilde alacaktır. Örneğin, TLS şifrelemesini işleme. Bu, ağ aracının şifrelenmiş olduğu için işleyemediği trafiktir. NPB'de TLS şifre çözme gerçekleştirerek, bağlı ağ aracı trafiği alabileceği bir formatta alır. Niagara NI ile NPB, daha gelişmiş performans yoğun yardımcı program işleme işlevleri gerçekleştirebilir, böylece ağ aracı, kaynaklarını tasarlanmış görevine odaklamak için yüklenemez.
Niagara’nın Ağ İstihbaratı ne sunuyor? - B
Aynı gelişmiş trafik işleme görevlerinin çoğu farklı ağ araçları için gereklidir. Bunları görünürlük katmanında merkezi bir şekilde gerçekleştirmek doğaldır. Görünürlük katmanında NI işleme uygulamaları bir kez gerçekleştirilebilir ve birden çok araca verimli bir şekilde beslenebilir. Buna ek olarak, şifre çözme gibi yardımcı görevler, ilgili politikalara göre bir kez yapılabilir, bu da uygunluğu sağlar ve denetimler ve raporlarla ilgili işi kolaylaştırır.
Niagara’nın Ağ İstihbaratı ne sunuyor? - C Niagara’nın NPB’leri, ağ ekiplerinin ihtiyaç duyduğu çekirdek ağ güvenilirliği, ölçeklenebilirliği ve performansı için zorlu talepleri karşılar. NPB'yi Packetron ile birleştirmek, kullanıcılara çevik ve esnek bir dağıtım merkezi sağlar.

Kullanıcılar, birden çok NI yardımcı programı işleme uygulamasını aynı ağ paket aracısında birleştirebilir. NI Uygulamaları, veri trafiği üzerinde kullanıcı tanımlı bir mantıksal sırada uygulanacaktır. Ayrıca, tetikleyici tabanlı ilke özellikleri, bağlı ağ ve güvenlik cihazlarının durumuna ve durumuna veya trafik tetikleyicileri durumuna bağlı olarak trafiği farklı işleme uygulamalarına veya farklı bir işlem sırasına yönlendirebilir.

Tüm Ağ Zekası uygulamaları, ana bilgisayar çok amaçlı görünürlük düğümünün FabricFlow işlemine sorunsuz bir şekilde entegre edilir. Kullanıcılar, NI Uygulamasını kullanıcı dostu, sorunsuz menü ekranlarından gelen trafiğe uygulayabilir.
The Packetron - Ağ İstihbaratının Anahtarı
Niagara’nın Ağ Zekası, Packetron paket işlemci hızlandırma donanım modülü kullanılarak elde edilir. Bu modül, Packet Broker'a konumlandırılır ve kullanıcının daha fazla trafik istihbarat işleme gücünün gerekli olduğu durumlarda daha fazla modül eklemesini sağlar.

Packetron üzerinde çalışan uygulamalar, tam özellikli bir NPB'nin birleştirme, çoğaltma, filtre, yük dengesi, inline Bypass ve diğer trafik düzenleme yeteneklerinden otomatik olarak ve sorunsuz bir şekilde yararlanır. Engellemeyen anahtarlama çekirdeğine bağlanarak, herhangi bir porttan ve herhangi bir porttan gelen trafik kolayca gerçekleştirilebilir.

Çok amaçlı bir görünürlük düğümü, Layer-4'e kadar paketler üzerinde mükemmel işleme ve yönlendirme yetenekleri sağlayabilen bir anahtarlama yapısı tarafından güçlendirilir. Packetron modülü doğrudan ana anahtarlama fabric'e bağlanır. Packetron, paketler, oturumlar ve akışlarda gelişmiş uygulama düzeyi ve L7 düzeyi işlemeyi gerçekleştirebilir.

Packetron'un nominal işlem kapasitesi 80GbE'dir. Gerçek performans, uygulamaya ve / veya tek bir Packetron modülünde aynı anda çalışan uygulama sayısına bağlı olarak değişebilir. Modüler, sahada değiştirilebilir bir modül olarak, kullanıcılar işleme ihtiyaçlarını artırmak için Packetron modülleri ekleyebilir.
Network Intelligence Tanıtım Doküman ve Videoları
Network Visibility Company