Teslakom
THUNDER ADC - WAF
Eksiksiz bir uygulama optimizasyonu çözümü sunan A10 Thunder® ADC (Uygulama Teslim Denetleyicisi), endüstrinin en yüksek performanslı cihazları aracılığıyla karmaşık bir işlev grubunu aynı anda işler. Sunucu kullanılabilirliğini sağlamak, savunmasız uygulamaları korumak ve içerik dağıtımını hızlandırmak için gelişmiş L4-7 tekniklerini entegre eder.

KOBİ'lerden ve büyük işletmelere, servis sağlayıcılardan ve bulut operatörlerine kadar, tüm kurumsal organizasyonlar büyük ve hızla büyüyen bir dizi kritik görev uygulamasına ev sahipliği yapıyorlar. Arıza süresini azaltmaya, iş sürekliliğini sağlamaya yardımcı olur ve yüksek oranda kullanılabilir uygulamalar ve ortamlar oluşturur.

Thunder ADC sürekli değişen bir ortama uyum sağlamak için kapasite, ölçeklenebilirlik, çoklu kiracılık ve programlanabilirlik sunar.

Thunder ADC, web ve DNS uygulama güvenlik duvarları, tek oturum açma (SSO) kimlik doğrulaması ve yüksek performanslı PFS / ECC de dahil olmak üzere gelişmiş şifreleme için derinlemesine destek yoluyla L4-7 yük dengeleme ve çoklu güvenlik katmanları sunar. A10’un Gelişmiş Çekirdek İşletim Sistemi (ACOS®) platformuna dayanan Thunder ADC, her ortam için uygulama performansı ve güvenliği sunar.
Uygulama Erişebilirliğini Artırın İşletmeler, uygulamalarının sürekli erişilebilir olmasını garanti etmelidir. Thunder ADC, uygulama yükünü sürekli olarak değerlendirirken iş yüklerini tüm sunucular arasında verimli bir şekilde dağıtmak için birden çok yük dengeleme tekniği kullanır. İstemci istekleri, uygun içeriği barındıran sunuculara yönlendirilir ve uygulama ve içerik dağıtımını sağlamak için en iyi şekilde yanıt verebilir.
Güvenli İletişim İnternet oturumları, çevrimiçi veri aktarımını güvence altına almak için şifrelemeyi hızla benimser. Bu arada müşteriler ve sunucular karşılıklı olarak desteklenen en güvenli ve karmaşık yöntemleri görüşür. Thunder ADC ön uç sunucuları ve en son şifreleme standartlarıyla ilişkili hantal, yoğun işlem gerektiren görevleri boşa çıkarır. Bu, içerik korumasını en üst düzeye çıkarır, dağıtımı hızlandırır ve altyapı giderlerini azaltır.
İş Sürekliliğini Garanti Altına Alın Veri merkezleri dünya çapında çoğalırken, yöneticiler 7/24 saat küresel operasyonel bütünlüğü korumak zorundadır. Farklı siteler arasında uyumu garanti etmek ve uygulama sunumunu optimize etmek için Thunder ADC, konumlar arasında gelişmiş global sunucu yük dengeleme (GSLB) sağlar. GSLB, olağanüstü durum kurtarmayı sağlamak için optimum site seçimi ve durumu sağlar.
Uygulamalarınızı Koruma Altına Alın Yazılım geliştirme ve test işlemleri, kodlama hatalarının çoğunu yakalayabilir, ancak hepsini değil. Ortaya çıkan uygulamalar, izinsiz giriş önleme sistemleri (IPS), yeni nesil güvenlik duvarları veya korumalı alan tarafından engellenemeyen saldırılara açıktır. İşletmeler gelir kaybeder, marka itibarını zedeler ve gizli bilgiler çalınır. Thunder ADC, DNS ve web uygulaması güvenlik duvarlarıyla "zero-day" ve diğer ortaya çıkan uygulama katmanı tehditlerine karşı koruma sağlar.
İçerik Dağıtımını Hızlandırın Üst düzey bir kullanıcı deneyimi, gelişmiş uzaktan çalışan verimliliği ve SLA yetkilerinin aşılması için uygulamalar hazırlıklı ve duyarlı olmalıdır. Thunder ADC, hızlı ve duyarlı hizmet sunmak için doğal WAN gecikmelerinin, verimsiz yazılım programlarının ve sohbet protokollerinin üstesinden gelir. Müşteriler hızlı bir deneyim yaşarken, kuruluşlar rekabet avantajı elde eder.
Uygulamalarınızı Optimize Edin Belirli bir veri merkezindeki potansiyel olarak yüzlerce uygulamanın dağıtımını ve güvenliğini optimize etmek için BT yöneticilerinin multi-tenant bir metodolojiye ihtiyaçları vardır. Thunder ADC, uygulama, hizmet veya kullanıcı tarafından özel politikalar için 1.000'den fazla ayrı bölümü tek bir cihazda ayrıntılı olarak programlamanın yanı sıra cihaz konsolidasyonu elde etmeyi sağlar.
Erişim Kontrolünü Konsolide Edin Kurumlar, harici istemcilerin web portallarına, dahili kaynaklara ve mobil / BYOD uygulamalarına erişmesine izin vermelidir. Aynı zamanda, güvenlik kimlik doğrulaması ile korunmalı ve kullanıcı için şeffaf olmalıdır. Thunder ADC, tek bir işaret için ayrı kimlik doğrulama noktalarını ortadan kaldırırken, sistem çapında bir bakış açısıyla birden fazla kimlik doğrulama, yetkilendirme ve muhasebe (AAA) yönünü merkezi olarak yönetir.
Web Uygulama Güvenlik Duvarı Tanıtım Doküman ve Videoları
APPLICATION DELIVERY CONTROLLER & LOAD BALANCER