TR EN
Çözüm Ortakları
Viprinet Bonding Çözümleri

Viprinet rakipsiz VPN tünel tekniği ile sabit ve mobil noktalar için kesintisiz, hızlı ve ekonomik bağlantı sunar. Viprinet’in uygun çözümleri güvenli ve yüksek hızlı veri transferi sağlar. Multichannel VPN Router Viprinet teknolojisinin temelidir. Bu ürün sayesinde birçok genişbant bağlantı, yüksek kullanılabilirlik oranına sahip tek bir bağlantıya dönüştürülebilir. İnternet trafiğini sadece değişik WAN bağlantılarına dağıtan Load Balancing’den farklı olarak tüm bağlantıları gerçek anlamda birleştirebilirsiniz. Viprinet ADSL, VDSL,3G/4.5G gibi tüm geniş alan bağlantılarını birleştirebilir. LAN tarafı tüm bu bağlantıları download ve upload hızları birleştirilmiş tek bir hat olarak görür. Viprinet ile 6 adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirebilir, farklı erişim türleri ve farklı servis sağlayıcıları yedekleme olanağına kavuşur, yüksek güvenlik standartlarında veri şifrelemeye sahip olursunuz.
Geneko Mobil Router Çözümleri

Geneko son 25 senedir Avrupa’da M2M ürünlerinin geliştirilmesi ve yaygınlaşmasında en önemli rolü oynamış teknoloji firmalardan biridir. Geneko Mobil Router Çözümleri yeni nesil mobil sistemlerle tam uyumlu, uzaktan bağlantı ile kesintisiz iletişim sağlayamak amacıyla tasarlanmış, dayanıklı ve yüksek performanslı; bir başka deyişle bir kurumsal firmanın ihtiyacı olan kesintisiz iletişimi sağlayacak tüm özelliklere sahiptir. Geneko mobil router ürünleri, ister mobil bağlantıları (2G, 3G, 4G,4.5G) ana bağlantı hattı olarak kullanırken, isterseniz de ME, xDSL ve uydu gibi hatların aktif/pasif yedeklenmesinde de etkin görev alabilir. TESLAKOM, Geneko M2M ürünlerinin Türkiye’deki yetkili tek distribütör firmasıdır.
LANTECH Endüstriyel Network Ürünleri

Lantech endüstriyel network ürünleri üretmektedir. IP Ethernet teknolojisi üzerinde geliştirdiği geniş bilgi birikimi ve deneyimini en iyi ve en dayanıklı endüstriyel ürünlere dönüştürüp dünya genelinde müşterilerine sunmaktadır. Lantech’in ürün ailesini genel olarak Endüstriyel Kablosuz, Endüstriyel EN50155, Endüstriyel Layer 3, Endüstriyel IEC 61850-3 ve Endüstriyel PoE olarak sınıflandırabiliriz. Lantech ürünleri bir çok farklı dikey segment ve sektörde çözümler sunmaktadır. Bunların arasında raylı sistemlerde iletişim çözümleri, bina otomasyon sistemleri, fabrika otomasyonları, toplu taşıma iletişim sistemleri, köprü, tünel vb. kara yolu iletişim çözümleri, internet servis sağlayıcısı altyapıları, su altı iletişim sistemleri, uzun mesafe deniz yolu taşımacılığı için iletişim çözümleri, rüzgar enerjisi iletişim sistemleri, scada sistemleri vb. bulunmaktadır. TESLAKOM, 2016 yılının başından bu yana Lantech’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak görev almaktadır.
Lastline APT Güvenlik Çözümleri

Lastline yazılım platformu ağınızdaki tehditleri tespit etmek ve durdurmak için yeni nesil sandbox teknolojisini kullanır, böylece saldırılara maruz kalma endişesinden kurtularak ana işinize odaklanabilirsiniz. Gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar geleneksel güvenlik sistemlerinden kurtulabilir. Lastline şirketinizin tamamında e-posta, web, içerik, mobil ve diğer uygulamaları kontrol ederek gelişmiş kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve durdurur. Lastline güvenlik sistemlerinden sorumlu personellerinizin gelişmiş kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için nesneleri analiz etmelerini sağlamak amacıyla evrensel bir platform sunar. Lastline platformu dakika başına milyonlarca nesneyi işleyebilecek, her kapasitedeki (1 Gbps-10 Gbps) binlerce ağ noktasını inceleyebilecek, bilgi teknolojileri altyapısının çeşitli elementlerindeki nesneleri seçip açığa çıkartabilecek ve birçok farklı sistemle bağlantı kurabilecek bir yazılım çözümüdür.
Arbor Networks DDoS Koruma Çözümleri

Dağıtık hizmet engelleme (DDoS) saldırıları, kurumlar için günümüzün en önemli BT tehditlerinden biridir. İnternet korsanlığı, siber terörizm ve İnternet suçlarının yükselişi ile DDoS saldırıları da daha büyük boyutlarda, daha sık ve gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Aslında DDoS saldırıları, gelişmiş bir tehdit aracı olarak her geçen gün daha çok kullanılmaktadır. Arbor Networks'ün tamamı dünya çapında gerçekleştirilen güvenlik araştırmaları ile desteklenen Pravail portföy çözümleri, kurumlara verdiği ağ faaliyetlerinin tamamına kurumsal çapta görünüm imkanı, kritik saldırı bilgilerine erişimle anında düzeltme ve uzman engelleme özelliği ile gelişmiş bu tehditlere kafa tutar. Arbor, (Pravail Availability Protection System) APS ile kurumlara kanıtlanmış, taşıyıcı sınıfı DDoS savunma teknolojisini kurumsal ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanmış bir platform ile birlikte sunar.