TR EN
Özel Çözümler

Mobil Araçlarda
Kesintisiz İnternet

Günümüzde artık internete erişemediğimiz bir anı düşünmek bile istemiyoruz. Herkes iş ya da eğlence için dizüstü bilgisayarı, tableti ve akıllı telefonuyla her an her yerde internete bağlanabilmeyi arzu ediyor. Seyahat ederken de durum farklı değil. Otobüste, trende veya vapurdayken önemli bir e-posta atılması gerektiğinde, müzik dinlemek, video izlemek ve selfie paylaşmak istendiğinde yolcular artık taşıtın değil internetin hızına önem veriyor.

 

TESLAKOM işte tam bu noktada devreye giriyor. Mobil araçlar için özelleşmiş çözümüyle normal bir 3G/4.5G bağlantıdan 5 kat daha hızlı ve kesintisiz internet sunuyor. Tek bir 3G/4.5G bağlantının hızı tüm yolculara paylaştırıldığında yetersiz kalıyor. TESLAKOM mobil iletişim için özel tasarlanmış ürünleriyle farklı mobil operatörlerin (Turkcell, Vodafone, Avea) hatlarını birleştirerek hem yüksek hız hem de kesintisiz iletişim sağlıyor. Bu yöntemle yolcular evlerinde ve ofislerindeki gibi yüksek hızlı internete kavuşurken, yedeklilik özelliği sayesinde mobil operatörlerden bir veya ikisinin bağlantı kalitesinde problem yaşansa bile internetten kopmuyorlar.

 

Günümüz teknoloji dünyasında yolculara yalnızca internete eriştirmek yetmiyor. İnternetin hızı, kesintisizliği ve kalitesi fark yaratıyor ve müşteri tercihlerinde çok önemli bir yer tutuyor. TESLAKOM çözümleriyle siz de fark yaratabilir ve rekabette bir adım öne çıkabilirsiniz.