TR EN
Özel Çözümler

Şebeke Olmayan Bölgelerde Kesintisiz
İnternet ve VPN Çözümleri

Günümüz çalışma hayatında çalışılan yer neresi olursa olsun kurumsal ağa veya internete bağlanmadan operasyonu yönetmek imkansız hale geldi. Özellikle şehirden uzak ve kablolu iletişimin kısa zamanda kurulamadığı yerlerde yüksek hızlı ve kesintisiz iletişim en önemli altyapı kalemlerinden biri oldu.

 

Zaman kaybetmenin yalnızca para değil, rekabette geriye düşerek paradan daha fazlasını kaybetmek anlamına geldiği günümüzde, sadece mobil telefonların kapsama sunduğu yerlerde yüksek hızlı erişim TESLAKOM çözümleriyle artık mümkün. Altıdan fazla hattın tek bir hatta birleştirilmesi sayesinde şehirden çok uzaklarda çalışsanız bile yüksek hızlı kurumsal ağ veya internet erişimine sahip olabilirsiniz. Rüzgar ve güneş santrallerinde, yol ya da inşaat şantiyelerinde, mobil tahsilat araçlarında, kiosk ve ödeme noktalarında, 7/24 internete ve kurumsal ağınıza erişirsiniz.

 

TESLAKOM çözümüyle kablolu bağlantının kurulmasını beklemeden operasyona başlayabilir, kablolu bağlantı kurulduktan sonra bu altyapıya herhangi bir donanım değişikliğine gerek kalmadan entegre edebilirsiniz. Bu sayede her zaman yüksek hızlı ve kesintisiz bir altyapıya sahip olurken, kısa sürede yapılan kurulumla operasyonunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz.