TR EN
Özel Çözümler

Her Zaman ve Her Yerden
Açık ve Kapalı Alana Wi-Fi

İnternet ve internet uygulamaları günlük yaşama yön verirken, iş yaşamında da akıllı ve dijital yönetim sistemleri ile eski alışkanlıklar değişmekte ve her zaman, her yerden, her cihazla bağlı kalmak günümüzün olmazsa olmazı haline gelmektedir. Kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, üniversiteler, okullar, bankalar, oteller ve diğer tüm işletmeler, iş uygulamaları ve çalışanları arasındaki etkileşimi kesintisiz hale getirmek ve hizmet verdikleri vatandaşlara, misafirlerine, hastalara ve öğrencilere kolaylıklar sunabilmek için kablosuz iletişim altyapıları (Wi-Fi) sunmaktadırlar.

 

TESLAKOM’un özelleşmiş Wi-Fi çözümleri gerek kapalı alanlarda, gerekse de park, bahçe, meydan gibi açık alanlarda hızlı ve güvenilir bağlantı çözümleri sunar:

  • 5651 sayılı kanunun tüm gerekleri yerine getirilir,
  • Size özel portal ve kullanıcı yönetim politikaları belirlenir,
  • İleriye dönük genişletilebilir esnek altyapılar kurulur,
  • Sade ve basit kontrol ve yönetim ara yüzleri ile kablosuz ağınız hakkında detaylı raporlama ve izleme imkanı bulursunuz.

Wi-Fi platformu ile dijital dönüşümde etkin rol oynamanın ve kullanıcılarınıza kablosuz bağlantı konforunu sunmanın yanı sıra, kurumunuzun hizmetlerinin tanıtımı ve elektronik ortamda uygulanması için yeni bir mecra geliştirebilir ve hatta bu platformu yeni bir reklam, tanıtım veya pazarlama aracı olarak da kullanabilirsiniz.