TR EN
Özel Çözümler

Acil Durum Araçlarında
Güvenilir Mobil Bağlantı

Tüm kamu kurumları vatandaşlara sundukları hizmetin kalitesini artırabilmek için bilgi teknolojilerini etkin bir biçimde kullanıyorlar. Verilen hizmetin aksamaması için kullanıcıların tek bir merkezde güncel olarak tutulan veri tabanına ve uygulamalara erişimi gerekiyor. Ambulans içindeki hastanın kayıtlarına ulaşmak, yangın bölgesinde müdahaleye giderken merkezden gerekli bilgileri almak, şüpheli bir kişinin aranıp aranmadığını tespit etmek amacıyla GBT sorgusu yapmak ya da felaket bölgelerinde bilgi akışını sağlamak için kurumsal ağlara güvenli ve kesintisiz erişime ihtiyaç duyuluyor.

 

TESLAKOM’un mobil bağlantılar için tasarlanmış yüksek hızlı ve kesintisiz iletişim çözümüyle her yerden kurumsal ağınıza güvenli şekilde bağlanabilir, canlı ses/görüntü aktarımı yapabilirsiniz.  Farklı altyapıların ortak kullanımıyla sağlanan yüksek hız ve kesintisizlik sayesinde kurumsal ağınıza erişimde herhangi bir problemle karşılaşmaz, sunduğunuz hizmette bir aksamaya imkan tanımazsınız.

 

TESLAKOM çözümleriyle vatandaşlara sunulan hizmetlerdeki kalite seviyesini üst seviyelere çıkarabilir, kurumsal ağlara erişimde yaşanan problemler nedeniyle oluşan gecikme sürelerini ve hizmet aksamalarını minimuma indirebilirsiniz.