TR EN
Özel Çözümler

Yüksek Hızlı, Yedekli ve
Ekonomik VPN Çözümleri

Günümüzde birden fazla şubesi olan işletmelerde kurumsal VPN ağının bulunması kaçınılmaz hale geldi. Tüm operasyon ve iletişim bu ağlar sayesinde yapılıyor, siparişler alınıyor, tedarikçilerle bu ağlar vasıtasıyla haberleşiliyor. Görüntülü haberleşme gibi uygulamalar için bu ağların yüksek hızlı olması, operasyonun aksamaması için kesinti yaşanmaması, belli hizmet seviyesi taahhütlerini uygulamak için yedekli bir altyapı kurulması ve tüm bu işlemlerin ise en hesaplı biçimde hayata geçirilmesi gerekiyor.

 

TESLAKOM’un işletmeler için sunduğu kurumsal VPN çözümleri ile servis sağlayıcılardan alınan MPLS VPN hizmetlerine kıyasla çok daha ekonomik, güvenli, yedekli ve çok daha yüksek hızlı bir ağ kurabilirsiniz. TESLAKOM’un kurumsal VPN çözümünde farklı servis sağlayıcıların farklı hatlarının birleştirilmesiyle yüksek erişilebilirlik oranına sahip tek bir bağlantı oluşturulur. Bu sayede hem yedekli bir altyapı kurulmuş hem de kesintisizlik sağlanmış olur. Noktadan noktaya hatlar gibi pahalı çözümler yerine internet hatlarının kullanılmasıyla çok daha yüksek hızlarda erişime çok daha ucuza sahip olursunuz.

 

TESLAKOM’un anahtar teslim sunduğu kurumsal VPN hizmetleri sayesinde maliyetleriniz minimuma indirirken çok daha kaliteli, yedekli ve kesintisiz bir VPN ağına sahip olur, bir taşla dört kuş vurursunuz.