TR EN
Hizmetler

Kablosuz Erişim
Wi-Fi Çözümleri

Uzun yıllardır kullanılan yaygın ve etkili bir erişim yöntemi olan Wi-Fi günümüzde satılan her dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonda desteklenmesiyle önemini daha da arttırmıştır. Şirketler artık sadece kurumsal bilgisayarların değil, çalışanlarına ait mobil cihazların da şirket ağına güvenli ve kontrollü bir şekilde erişebilmesi için çözüm arayışına giriyor. Belediyeler, hastaneler, üniversiteler ve daha birçok kuruluş hem kendi çalışanları hem de hizmet verdiği vatandaşlar için çalışma esnekliğini ve hizmet memnuniyetini arttırmak amacı ile kablosuz erişim hizmeti sağlamak istiyorlar.


TESLAKOM müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş uçtan uca kablosuz erişim çözümleri sunar. Kablosuz ağda mükemmel kapsama alanı ve sinyal kalitesi sağlanırken, merkezi sistemlerde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş kullanıcı doğrulama ve loglama hizmetleri verilmektedir.


Planlama

Uzman ekibimiz kapsanması istenen alanlar, kullanıcı sayısı ve veri kullanım ihtiyaçları gibi bilgiler doğrultusunda keşif yaparak optimum erişim altyapı planlamasını yapar. Bu planlama bina içi ve bina dışı alanlar için özelleştirilmiş çözümleri kapsamaktadır.


Misafir Erişimi

Misafir erişim yöntemi ile kullanıcılar bir karşılama sayfası ve kısa mesaj servisi üzerinden internet erişimi sağlayabilir. Böylece herhangi bir operasyon yükü olmadan hizmet vermek mümkün hale gelir. Ayrıca misafir erişimi kurumsal ağ trafiğinden izole edilerek olası güvenlik riskleri de ortadan kaldırılmış olur.


Kurumsal Erişim

Kurumsal erişim için kurumsal güvenlik önlemlerini içeren doğrulama ve şifreleme yöntemleri kullanılır. Kullanıcıların mevcut kimlik bilgileri ile erişim sağlayabilmesi için kurumun sistemleri ile gerekli entegrasyon sağlanır.


Kendi Cihazını Getir

Kendi cihazını getir çözümümüzle kendi cihazı ile şirket ağ kaynaklarına erişmek isteyen kullanıcılara yönelik gelişmiş kontrol özellikleri sağlanır. Cihaz tipi, lokasyon, uygulama gibi katmanlarda çeşitli kontrol politikaları uygulanmasına olanak sağlanır.


Loglama

Loglama çözümümüzle 5651 sayılı kanun yasası kapsamında istenen loglama özellikleri eksiksiz olarak yerine getirilir.


İzleme ve Raporlama

TESLAKOM Kablosuz Erişim Çözümleri ile kablosuz ağınızın durumu takip edilir, geçmişe dönük kullanım ile ilgili detay bilgiler alınabilir.