TR EN
Hizmetler

Bonding Çözümleri

Birden fazla şubesi bulunan işletmeler, şubeler arası iletişim için genelde basit VPN çözümleri ya da daha pahalı olan servis sağlayıcılarından alınan noktadan noktaya hatları kullanır.

 

TESLAKOM Bonding Çözümleri WAN bağlantılarını birleştirerek işletmelere yüksek kapasiteli, güvenli ve uygun fiyatlı VPN erişimi sağlar. Ayrıca birden fazla erişim teknolojisini aynı anda kullanarak WAN bağlantılarını da yedekler.

 

Farklı Erişim Seçenekleri

TESLAKOM Bonding Çözümleri harici bir modeme ihtiyaç duymaz. 6 farklı WAN teknolojisini (Ethernet, xDSL, 3G/4.5G vb.) doğrudan kendi üzerinde sonlandırabilir. WAN bağlantılarının aynı anda kullanımına olanak sağladığı

gibi, aktif/pasif yedeklilik de sağlar.

 

Yüksek Kapasite

TESLAKOM Bonding Çözümleri uç birimlerde 200Mbit'e kadar bant genişliğini destekler. Merkezde uç birimlerden gelen trafiği de 2 Gbps'ye kadar sonlandırabilir.

 

Özel Mobil Çözümler

3G/4.5G/LTE için özelleşmiş çözümleri ile yüksek hızlı mobil erişime imkan verir. Bu çözüm herhangi bir kablolu erişimi olmayan sabit noktalar ya da hareket halindeki araçlar için kullanılabilir.

 

Trafik Kontrolü

TESLAKOM Bonding Çözümleri TCP Optimizasyonu ve QoS özellikleri ile bağlantı kalitenizi arttır ve QoS politikalarınızı WAN bağlantıları üzerinden de yönetmenize olanak tanır.

 

ÖRNEK UYGULAMALAR:

1) Toplu Taşıma Araçlarında İnternet

Otobüs, tren, metro gibi toplu taşıma araçlarında kesintisiz, yüksek hızlı ve ekonomik internet sunma şansı bonding ile mümkün.

 

2) Kiosk, POS Ödeme ve Mobil Tahsilat Ofisleri

Altyapı hizmetleri sağlayıcıları (elektrik/doğalgaz dağıtım, su idaresi, ptt, vb.) ve perakende sektöründeki firmaların daha geniş bölgelere ulaşması ile birlikte, tahsilat ve ödeme sistemlerinin ekonomik, hızlı, kesintisiz ve güvenilir olması çok önemli hale gelmiştir Bonding çözümleri, maliyet avantajı ve üstün performans ile internet üzerinden güvenli ve kesintisiz VPN yapma şansı sunar.