TR EN
Kurumsal

Kariyer

Teslakom, hızlı ve istikrarlı büyüme çizgisinin ancak çalışanlarının özverili çalışma ve çok yönlü destekleri ile elde edileceğini bilmektedir. Bu nedenle Teslakom insan kaynaklarına yatırım yapmayı kendine ilke edinmiş ve bu ilke uyarınca şirket politikalarına yön vermektedir. Sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir.

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen Teslakom, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile gerek profesyonel gerek sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

Teslakom insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir. Bu değerler müşteri odaklılık, güvenilirlik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. Teslakom çalışanlarına fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunar. Çalışanların kendi arasında ve şirkete karşı aynı ilkelere bağlı kalarak davranmasını bekler.

Teslakom, pazar lideri olma hedefinin ancak ve ancak çalışanları ile birlikte gelişerek ve büyüyerek mümkün olduğunun farkındalığıyla insana yatırım yapmaya devam edecektir.

Siz de Teslakom ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi kariyer@teslakom.com adresine gönderebilirsiniz.