Teslakom
Modern Siber Saldırı Koruması

DDoS - WAF - SSL

Ağ trafiği şifrelemesinde hızlı bir artış var ve internet trafiğinin yarısından fazlası zaten şifrelenmiş durumda. Benzeri görülmemiş şifreleme oranları nedeniyle, birçok güvenlik aygıtı yüksek hızlarda ağ trafiğinin şifresini çözmek ve şifrelemek için tasarlanmadığından, kuruluşlar yeni güvenlik zorluklarıyla karşı karşıyadır. Aslında, bazı güvenlik ürünlerinin trafiğin şifresini çözme özelliği yoktur

Şifreli trafik, tehdit aktörlerinin kötü niyetli içeriği gizlemesi için kör bir nokta sağlar ve şifreli veriler ortamınıza her girdiğinde endişeleri artırır. Bu nedenle, kullanıcılara yeni bir ikilem sunulur: Ya şifre çözme kaynaklı performans bozulması nedeniyle trafiğin şifresini çözün ve ağınıza darboğazlar sokun veya şifre çözmeyi atlayın ve ağınızı potansiyel şifreli saldırılara maruz bırakın. Her iki durumda da, kullanıcılar güvenlik risklerinin yanı sıra performans sorunlarına da maruz kalmaktadır.
 
Çoklu vektör DDoS saldırıları da sıklık ve hacim bakımından artıyor ve dünya genelindeki işletmeleri ciddi şekilde etkiliyor. DDoS saldırıları sırasında altyapınızı, sunucularınızı, uygulamanızı ve kullanıcıların erişimini korumak, mevcut güvenlik duvarı, izinsiz giriş önleme sistemi ve yük dengeleyicileri tarafından gerçekleştirilemez. Aslında, çoğu durumda, bu sistemler saldırılara açıktır, çünkü savunmasızdırlar ve istenmeyen bir trafik seli tarafından boğulmuş olabilirler.

DDoS Atak Koruma

DDoS Atak Koruma

DDoS saldırıları en maliyetli ve en hızlı büyüyen siber suçlardır. DDoS saldırıları hizmet aksama süresine ve gelir kaybına neden olur; üstelik her yıl milyarlarca dolara mal olan itibarını kaybına sebebiyet verir. Siber suçlular operasyonlarınızı sakatlamak için ucuz ve kolay bir şekilde DDoS araçları bulup kullanabilirler, hazırlıklı olmanız gerekir.

SSL Görünürlük

SSL Görünürlük

Kurumsal çevre güvenlik altyapınızın tüm şifrelenmiş trafiği verimli bir şekilde denetlemesini sağlayarak, ağınızın modern gizlilik saldırılarına karşı korunmasını sağlamak için A10 Networks'ün SSL denetim çözümünden SSL Insight'tan yararlanın.

Web Güvenliği

Web Güvenliği

Harici tehditlerin şirket ağına sızmasını tespit edin ve durdurun. İnternet trafiğindeki büyümenin ve modern, zengin özelliklere sahip bulut uygulamalarının ve iş yüklerinin yükselişinin getirdiği zorlukların çoğunun üstesinden gelin. Bulut uygulamalarına uzun ömürlü, kalıcı bağlantıların yanı sıra mevcut güvenlik altyapısını da geliştirerek artan trafik için ölçeklendirin.
A10 NETWORKS Tanıtım Doküman ve Videoları
The Rise of Multi-Vector DDoS Attacks
A10 Harmony Controller Overview and Demo
Security, Innovation and Automation - A10 Networks