TR EN

LASTLINE

Lastline yazılım platformu ağınızdaki tehditleri tespit etmek ve durdurmak için yeni nesil sandbox teknolojisini kullanır, böylece saldırılara maruz kalma endişesinden kurtularak ana işinize odaklanabilirsiniz. Gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar geleneksel güvenlik sistemlerinden kurtulabilir. Lastline şirketinizin tamamında e-posta, web, içerik, mobil ve diğer uygulamaları kontrol ederek gelişmiş kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve durdurur. Lastline güvenlik sistemlerinden sorumlu personellerinizin gelişmiş kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için nesneleri analiz etmelerini sağlamak amacıyla evrensel bir platform sunar. Lastline platformu dakika başına milyonlarca nesneyi işleyebilecek, her kapasitedeki (1 Gbps-10 Gbps) binlerce ağ noktasını inceleyebilecek, bilgi teknolojileri altyapısının çeşitli elementlerindeki nesneleri seçip açığa çıkartabilecek ve birçok farklı sistemle bağlantı kurabilecek bir yazılım çözümüdür.

DETECT - DECIDE - DEFEND

Lastine'ın eşsiz ihlal tespit süreci, sizin mevcut güvenlik politikalarınıza gelişmiş tehdit tespit yeteneklerini entegre ediyor.


HER ŞEY KONTROL ALTINDA 

Lastline, gelişmiş ve tespit edilmesi karmaşık tehditlere karşı şirketinizi (tüm işletim sistemleri – Windows, MAC OS X, Android, fiziksel ve sanal hostlar, servisler, kullanıcılar, ağ altyapısı, web, email, içerik ve mobil uygulamalar) kapsamlı bir ihlal tespit sistemi ile güvenliğe alıyor. 

ÇOK KATMANLI BİR SAVUNMA SİSTEMİ

Stratejik olarak sadece ağınızın çevresine değil, aynı zamanda veri merkezinize, dahili ağınıza, dağıtım katmanlarına da ek güvenlik unsurları ekler ve zararların bulaşarak yayılmasını engeller. Lastline yazılımı ister bir fiziksel sunucuya, isterseniz de sanal sunuculara yüklenebilir; özetle entegrasyonu esnek ve kolaydır.

KULLANICI SAYISI BAZLI ÜCRETLENDİRME

Lastline’ın esnek yazılım bazlı platformu sayesinde şirketler güvenlik sistemlerini zaman içerisinde oluşacak talebe göre ölçeklendirme şansına kavulur ve öngörülemez altyapı yatırımı yapmalarına gerek kalmaz. Lisanslama lokasyon, cihaz veya bant genişliğine göre değil, kullanıcı sayısı bağlı yapılmaktadır.