TR EN

IPANEMA/INFOVISTA

Ipanema, işletmenizin ölçeği her ne olursa olsun, iş uygulamalarının performanslarını bir orkestra şefi edasıyla koordine eder ve geniş alan ağınızdaki uygulama performansını otomatik olarak maksimize eder. Üstelik IT altyapınız (uygulama sayısı, lokasyon sayısı, telekom operatörü sayısı, kullanıcı sayısı, vb.) ne kadar karmaşık olursa olsun her örnek durumda en ideal çözümü sunar: Uygulama İzleme ve Kontrol, Dinamik WAN Seçici, WAN Güvenliği, WAN Optimizasyonu.

Ipanema şirketinizin iş öncelik ve amaçlarını kendisine temel hedef olarak alır ve bu çerçevede kullanılan tüm uygulamaların performansını en üst düzeye çıkarır. Derinlemesine uygulama performansı takip ve yönetiminin yanı sıra, geliştirdiği ileri düzey kontrol algoritmaları ile talep edilen SLA değerlerine ulaşır.

Uygulama İzleme ve Takip

Tüm global ağ üzerinde çalışan iş uygulamalarının kullanımı ve performansı hakkında kapsamlı bir analiz sunar.

Uygulama Kontrol

Her bir uygulamanın ihtiyacı olan trafik miktarını, öncelik ve kritiklik seviyesine göre, genel ağı dinamik olarak denetleyip düzenleyerek garanti eder.

WAN Optimizasyonu

Uygulama tepki sürelerine hız katar ve mevcut bant genişliğinizi daha verimli kullanmanızı sağlar.

Dinamik WAN Seçimi

Birden fazla network altyapısının kullanıldığı lokasyonlarda, en iyi erişim yolunu gerçek zamanlı olarak seçerek bant genişliği verimi ve uygulama performansı artışı sağlar.

WAN Güvenliği

Uç lokasyonlarınızdaki internet bağlantılarında oluşabilecek tüm güvenlik tehditlerine karşı trafiğinizi IP VPN üzerinde şifreleyerek iletir, Web trafiğinizi Güvenlik Web Gateway sağlayıcılarına gönderir.