TR EN
Viprinet Bonding
Çözümleri

Viprinet Bonding Çözümleri

Teslakom Viprinet ürünleri  ile hem sabit lokasyonlar hem de mobil araçlar için kesintisiz, hızlı ve ekonomik bağlantı çözümleri sunar. Viprinet’in uygun maliyetli çözümleri güvenli ve yüksek hızlı veri transferi sağlar. Multichannel VPN Router Viprinet teknolojisinin temelidir. Bu ürün sayesinde birçok genişbant bağlantı, yüksek erişilebilirlik seviyesine sahip tek bir bağlantıya dönüştürülebilir. Viprinet ADSL, VDSL,3G/4.5G, metro ethernet, fiber internet, uydu ve kablo internet gibi tüm geniş alan bağlantılarını birleştirebilir. LAN tarafında tüm bu bağlantılar download ve upload hızları birleştirilmiş tek bir hat olarak görünür. 
  • Her tür bağlantıya uygun (ADSL, ADSL2+, VDSL,3G/4.5G, metro ethernet, fiber internet, kablo internet, uydu) 
  • Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirebilme
  • Modüler tasarım sayesinde esneklik
  • Farklı erişim türleri için tak-çıkar modemler
  • Farklı erişim türleri ve farklı servis sağlayıcıları yedekleme olanağı
  • Yüksek güvenlik standartlarında veri şifreleme
  • Mobil ve kablolu bağlantıları bir arada kullanabilme olanağı
KATALOG
Mobil Araçlarda
Kesintisiz İnternet

Günümüzde artık internete erişemediğimiz bir anı düşünmek bile istemiyoruz. Herkes iş ya da eğlence için dizüstü bilgisayarı, tableti ve akıllı telefonuyla her an her yerde internete bağlanabilmeyi arzu ediyor. Seyahat ederken de durum farklı değil. Otobüste, trende veya vapurdayken önemli bir e-posta atılması gerektiğinde, müzik dinlemek, video izlemek ve selfie paylaşmak istendiğinde yolcular artık taşıtın değil internetin hızına önem veriyor.

 

TESLAKOM işte tam bu noktada devreye giriyor. Mobil araçlar için özelleşmiş çözümüyle normal bir  3G /4.5G bağlantıdan 5 kat daha hızlı ve kesintisiz internet sunuyor. Tek bir 3G/4.5G bağlantının hızı tüm yolculara paylaştırıldığında yetersiz kalıyor. TESLAKOM mobil iletişim için özel tasarlanmış ürünleriyle farklı mobil operatörlerin (Turkcell, Vodafone, Avea) hatlarını birleştirerek hem yüksek hız hem de kesintisiz iletişim sağlıyor. Bu yöntemle yolcular evlerinde ve ofislerindeki gibi yüksek hızlı internete kavuşurken, yedeklilik özelliği sayesinde mobil operatörlerden bir veya ikisinin bağlantı kalitesinde problem yaşansa bile internetten kopmuyorlar.

 

Günümüz teknoloji dünyasında yolculara yalnızca internete eriştirmek yetmiyor. İnternetin hızı, kesintisizliği ve kalitesi fark yaratıyor ve müşteri tercihlerinde çok önemli bir yer tutuyor. TESLAKOM çözümleriyle siz de fark yaratabilir ve rekabette bir adım öne çıkabilirsiniz.