Teslakom
Teslakom telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde katma değerli ve ihtiyaç odaklı çözümler sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. İstanbul ve Ankara ofislerinde hizmet veren Teslakom, projelendirme, satış, profesyonel teknik destek ve danışmanlık hizmetlerinde en iyi ve en yeni teknolojiyi müşterilerinin deneyimine sunar.

Teslakom, 2019 yılında Ankara Bilkent CyberPark’da açtığı AR-GE ofisinde kesintisiz iletişim teknolojileri alanında yenilikçi projeler üzerinde çalışmaya başladı. Gerek Türkiye’de gereksede uluslararası pazarlarda ses getirecek vizyonel projelere imza atmak amacıyla kurduğu bu yeni ofisinde, Türk mühendislerin bilgi ve deneyimini, yerli ve milli üretim gücüyle birleştirmeyi hedeflemektedir.

Teslakom’un sunduğu çözümler arasında siber güvenlik ve kesintisiz veri iletişimi hizmetleri bulunurken; uygulama alanları KOBİ’lerden kurumsal firmalara ve kamu kurumlarına kadar yayılmaktadır. Teslakom dinamik, uzman ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına benzersiz ve eksiksiz çözümler sunmayı hedefler.

Teslakom, müşteri memnuniyetini odağına yerleştirip, yüksek kaliteli çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeyi ve dinamik bir yapı ile satış öncesi ve sonrasında üstün hizmet farkını ortaya koymayı hedefler.
HİZMET POLİTİKAMIZ Teslakom müşterilerinin ana işine katma değer katmak, siber güvenlik ve ağ teknolojileriyle müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmak ve profesyonel çözümleri en uygun maliyetlerle müşterilerine sunmak amacıyla kurulmuştur. En iyi çözümleri müşterilerimizle buluşturmak ve mükemmel hizmet seviyesi sunmak temel odak noktamız. Teslakom’la çalıştığınızda, ister en basit ürünün isterseniz de en kapsamlı projenizin size teslim edilmesinden sonra da her zaman yanınızda olduğumuzu bilirsiniz. Bizim müşterilerimizle ilişkimiz karşılıklı bilgi paylaşımını içerir. Bizim uzmanı olduğumuz konularda siz bize danışırken sizin ana işinizle ilgili gereksinimleri öğrenir; kendi işimizi size özel geliştirdiğimiz uygulamalarla zenginleştiririz.

Kısaca Teslakom’la çalışırken "mükemmel müşteri deneyimini" hissedersiniz!
Kısaca Teslakom’la çalışırken MÜKEMMEL MÜŞTERİ DENEYİMİNİ hissedersiniz!
Yenilikçi Çözümler Teslakom araştırmacı bir şirkettir. En yeniyi, en iyiyi, en verimliyi ve fiyat/performans oranı en başarılı olanı arayıp bularak, iş ortaklarına ve müşterilerine sunar. Her müşterisine tek müşterisiymiş gibi bakar; profesyonel proje yönetimi ile müşterilerine uçtan uca çözümler sunar.
Odak Noktamız Temel odak noktamız en yenilikçi çözümleri müşterilerimizle buluşturmak ve mükemmel hizmet seviyesi sunmaktır. Teslakom müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz ve tam anlayarak müşterilerine özel inovatif çözümler sunar.
İhtiyaç Odaklı Çözüm Bilişim teknolojileri sektörü, müşterilerin pazardaki ürünlere göre ihtiyaçlarını karşıladığı değil, pazarın ve teknolojinin müşteri öncelik ve beklentilerine göre ürün ve hizmet geliştirdiği bir hale gelmiştir. Bu noktada Teslakom etkin müşteri yönetimi ile benzersiz müşteri deneyimi sunar.
NEDEN TESLAKOM ?
Mükemmel Müşteri Deneyimi
Kesintisiz İletişim
Güvenli Veri İletişimi
Profesyonel Teknik Destek