Teslakom

Lantech endüstriyel network ürünleri üretmektedir. IP Ethernet teknolojisi üzerinde geliştirdiği geniş bilgi birikimi ve deneyimini en iyi ve en dayanıklı endüstriyel ürünlere dönüştürüp dünya genelinde müşterilerine sunmaktadır.


Lantech’in ürün ailesini genel olarak Endüstriyel Kablosuz, Endüstriyel EN50155, Endüstriyel Layer 3, Endüstriyel IEC 61850-3 ve Endüstriyel PoE olarak sınıflandırabiliriz. Lantech ürünleri bir çok farklı dikey segment ve sektörde çözümler sunmaktadır. Bunların arasında raylı sistemlerde iletişim çözümleri, bina otomasyon sistemleri, fabrika otomasyonları, toplu taşıma iletişim sistemleri, köprü, tünel vb. kara yolu iletişim çözümleri, internet servis sağlayıcısı altyapıları, su altı iletişim sistemleri, uzun mesafe deniz yolu taşımacılığı için iletişim çözümleri, rüzgar enerjisi iletişim sistemleri, scada sistemleri vb. bulunmaktadır.


TESLAKOM, 2016 yılının başından bu yana Lantech’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak görev almaktadır.LANTECH Tanıtım Doküman ve Videoları
Lantech Industrial 3/5/6/7 Managed Switches
Lantech Industrial PoE - Hardware Advantages
Lantech Smart Rail Solutions - Industrial Networks