Teslakom
WANTASTIC ile geniş bant bağlantınız daha önce hiç olmadığı gibi kesintisiz, güvende ve hızlı.

Mevcut ADSL/VDSL hatlarını 4G LTE kullanarak birleştirerek, erişim güçlüğü yaşanan kırsal alanlarda bile kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı sunar. WANTASTIC bonding router, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ve hatta mobil araçlar için eşsiz bir çözüm sunuyor. Gelişmiş bonding/SD-WAN teknolojisini WAN optimizasyon ile entegre ederek yüksek performanslı, yedekli ve güvenilir tek bir WAN hattı olarak sizlere ulaştırır.

Artık Alternatifiniz Var

Perakende sektöründen lojistiğe, kamu hizmetlerinden KOBİ ve kurumsal işletmelere kadar kuruluşlar %100 çalışma süresi ile esnek, güvenilir ve düşük maliyetli geniş bant bağlantısı arıyor. Bununla birlikte, tek bir ADSL/VDSL'e temelli sabit hat veya 4.5G mobil hattı, sürekli hat kesintileri, mobil kota sorunları veya kapasitesi üzerinde bağlantı sağlayan baz istasyonları nedeniyle bu beklentilerin gerisinde kalıyor.

Bu gibi senaryolarda yedeklilik özelliklerine sahip geleneksel bir yük dengeleyici (load-balancing) router kullanılması önerilebilir. Bununla birlikte, bu tür tekliflerin tekli oturumlarla sınırlı olduğu ve belirli bir uygulamanın tek oturumun sağlayabileceğinden daha fazla bant genişliği gerektirmesi durumunda başarısız olduğu iyi bilinmektedir. Ayrıca, eşik değerlerine ve aktif/pasif yedekliliğe dayalı atanmış sert kurallar nedeniyle, mevcut tüm bant genişliklerinin dinamik ve uyarlanabilir kullanımını sınırlandırılır.

Wantastic ile Sol Şeride Geçin

Gelişmiş bonding/SD-WAN teknolojisi sayesinde, WANTASTIC sizi tüm bu sorunların ötesine taşıyan, optimum ve gerçek kesintisiz yüksek bant genişliği bağlantısı sağlayan en verimli geniş bant çözümünü önerir.

WANTASTIC, SD-WAN teknolojisini kullanarak (2 adet 4.5G hattı ve 2 adet Ethernet hattı - ADSL, VDSL, Fiber, Uydu) kullanarak 4 adede kadar internet bağlantısını birleştirebilir ve lokal ağtınız tüm bu bağlantıları tek bir toplu geniş WAN hattı olarak görür.
WANTASTIC Tanıtım Doküman ve Videoları
Fixed and Mobile Internet Bonding