Teslakom
Multichannel VPN Router Modelleri 4 çeşit Multichannel VPN Router bulunuyor: 6 bağlantıyı birleştirmek için kullanılan standart cihaz (Model 2620), daha küçük işletmelerde kullanılan ve 3 farklı bağlantıyı birleştirebilen masaüstü versiyonu (Model 310), araçlarda kullanılmak için tasarlanmış ultra mobil seçenekleri (Model 512), ve giriş seviyesi modeli (Model 200). Birbiriyle değiştirilebilir modül sistemleri ile çoğu Multichannel VPN Router tak-çıkar şeklinde tasarlanmıştır. Bu yüzden hatlar ve modemler bağlantı kesilmeden operasyon esnasında eklenebilir veya çıkarılabilir. Bunun aksine, ağır kullanım şartlarında kesintisiz iletişim yalnızca hareketsiz parçalarla garanti altına alınabileceği için daha sağlam tasarlanan Multichannel VPN Router 511ve 512 serileri entegre modeme sahiptirler.
Multichannel VPN Router 310 Multichannel VPN Router 310 üç farklı internet hattı üzerinden küçük ofisleri internete çıkarmak ya da kurumsal VPN ağına bağlamak için mükemmel bir çözümdür. Üç tane modül slotu sayesinde bugünün ve yarının tüm teknolojilerine uygundur ve esnek bir biçimde kullanılabilir. Multichannel VPN Router 300/310 en yüksek seviyede enerji tasarruflu tasarlandığı için fanlar olmadan pasif soğutulur ve tamamen sessiz çalışır. Bu sayede iş terminallerinde doğrudan kullanılabilir. Güç harici bir AC adaptörle (IEC plug 100–240V, 50–60Hz) tüm ülkelerde kullanılabilecek şekilde sağlanır.
Multichannel VPN Router 520 Viprinet 520 modeli hareket halindeki vasıtalarda yüksek bant genişliği ve kesintisizliği mümkün kılar: Cihaza entegre 4 adet 4.5G modem farklı operatörlere ait hücresel mobil bant genişliklerinin tam kapasite ile kullanılmasını sağlar. Buna ek olarak GPS fonksiyonu sayesinde coğrafi takibe imkan verir, dolayısıyla filo yönetimi için idealdir. 2,4 veya 5 Ghz (Dual Band)’de çalışan bütünleşik WiFi access point’i sayesinde 25 kullanıcıya kadar hizmet verebilir.
Multichannel VPN Router 2620 Bu 19 inch boyutundaki router 6 farklı geniş alan bağlantısını yüksek performanslı tek bir sanal hatta birleştirmeye imkan sağlar. Network tasarımı konusunda tak-çıkar modülleri ekleyerek ya da değiştirerek değişen koşullara hızlı ve bağımsız şekilde uyum sağlanabilir. 400 Mbps’e kadar bonding kapasitesi ile şirketler için uzun vadede yatırımın geri dönüşünü garanti altına alır. Özellikle büyük şirket ağları ve 50’den fazla kullanıcı olan uç birimler için idealdir. Bu router çok sağlam ve dayanıklıdır. Ayrıca köşebentleri sayesinde 19 inch rack kabinlere rahatlıkla monte edilebilir. Multichannel VPN Router 2620 büyük networklerin işletimi ve yönetimi için ilave özellikler ile donatılmıştır.
Multichannel VPN Router Thoughlink Toughlink ile Viprinet, en zorlu taleplerle bile başa çıkabilen yeni bir yönlendirici platformu sunuyor. Yüksek oranda kullanılabilir bir bağlantı oluşturmak için beş adede kadar geniş bant bağlantısı bağlanabilir. Olağanüstü sağlam yapısı ile, Sahra'dan Kuzey Kutbu'na kadar mobil ve sabit görevlere olanak tanır.

Toughlink, sürekli güncellenen bir dizi standart yapılandırma sunar. Ancak, yönlendiricilerin her müşteri için ayrı ayrı yapılandırılması da mümkündür. İsteğe bağlı ek gövde kapağı, cihazı su geçirmez hale getirir. Toughlink platformu bir yönlendiriciden daha fazlasıdır: Gerçek yönlendirici ürün yazılımına ek olarak, bazı sürümler kendi uygulamalarını paralel olarak sanal makineler olarak çalıştırabilir.
Multichannel Router Tanıtım Doküman ve Videoları